Hlavní navigace

IPTV v Česku provozují čtyři firmy

13. 9. 2006
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Chcete sledovat televizi přes pevnou telefonní linku a neoslovila vás nabídka či ceník společnosti Telefónica O2? Nezoufejte. Nejde o jediného provozovatele IPTV v České republice. Aktuálně tuto službu nabízí hned čtyři společnosti, do konce roku by měla přibýt pátá. Pravdou ovšem je, že O2TV od Telefóniky O2 je a zůstane fyzicky nejdostupnější. To však zároveň neznamená, že jde o technologicky nejkvalitnější tuzemské řešení IPTV. Více v článku IPTV v Česku provozují čtyři firmy, do Vánoc…

Chcete sledovat televizi přes pevnou telefonní linku a neoslovila vás nabídka či ceník společnosti Telefónica O2? Nezoufejte. Nejde o jediného provozovatele IPTV v České republice. Aktuálně tuto službu nabízí hned čtyři společnosti, do konce roku by měla přibýt pátá. Pravdou ovšem je, že O2TV od Telefóniky O2 je a zůstane fyzicky nejdostupnější. To však zároveň neznamená, že jde o technologicky nejkvalitnější tuzemské řešení IPTV. Více v článku IPTV v Česku provozují čtyři firmy, do Vánoc přibude pátá na DigiZone.

Televiznímu vysílání skrze internetový protokol se věnuje i speciální příloha Lupy IPTV v České republice připravovaná ve spolupráci s kolegy ze sesterského serveru DigiZone.

Autor článku

Autor je nezávislý novinář a publicista věnující se informatice, elektronice a telekomunikacím. V těchto oborech i podniká. Se serverem Lupa.cz spolupracuje již řadu let jako externí redaktor.