Hlavní navigace

Krejčí je opět předsedou RRTV, místopředsedy Bezouška, Jehlička a Mencl

4. 6. 2015
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Možnost pokračovat ve vysílací radě zajistili Krejčímu už na konci dubna poslanci. Ti do RRTV tehdy poslali i bývalou členku Rady ČRo Danu Jaklovou.

Ivanu Krejčímu se podařilo tento týden obhájit ve vysílací radě pozici jejího předsedy. Sama Rada pro rozhlasové a televizní vysílání (RRTV) o tom informuje v pravidelném zápisu z posledního zasedání. Rada zvolila za svého předsedu pana Bc. Ivana Krejčího a místopředsedy pana Mgr. Martina Bezoušku a pana Mgr. Václava Jehličku, a to s účinností od 2. června 2015. Třetím místopředsedou byl s účinností od 27. července 2015 zvolen pan Ing. arch. Václav Mencl, informoval regulátor. Pro Krejčího jde v krátké době o další úspěch, a to poté, co na konci dubna obhájil možnost pokračovat v RRTV.

cif 24 - early cena - média

K TÉMATU: Bývalý šéf Radiožurnálu Konvalina neuspěl, ve vysílací radě zůstává Krejčí

Poslanci tehdy ve stejné době rozhodli i o tom, že ve „velké“ vysílací Radě nově zasednou dosavadní radní Martin Bezouška (ČSSD), bývalá mluvčí ANO Radka Burketová, bývalý poslanec za ODS a expředseda volebního výboru sněmovny Václav Mencl, advokát Daniel Novák (KSČM), komunální lidovecký politik Marek Poledníček, bývalá senátorka za ČSSD Dagmar Zvěřinová a již zmiňovaný Ivan Krejčí, který v minulosti působil jako asistent poslance, známý je však především jako divadelní režisér a umělecký šéf Komorní scény Aréna v Ostravě. Pozici v RRTV naopak neobhájil její dosavadní místopředseda Milan Bouška (ODS).

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).