Hlavní navigace

Ivo Lukačovič: Lidé jsou teď zábavnější

12. 2. 2004
Doba čtení: do minuty

Sdílet

Ivo Lukačovič, velký šéf Seznamu, se vyjádřil v tom smyslu, že díky osobním profilům a seznamce je teď server Lidé zábavnější. Já bych spíš řekl, že je to dobrý tah, který Seznamu umožní zpoplatnit služby tohoto komunitního serveru. Krom toho, je seznamka jedno z nejčastějších vyhledávaných slov na webu. Skutečná Seznamka navíc dobře vydělává na upřednostňování inzerátů a na pořádání parties (se stovkami platících návštěvníků), na kterých se podílejí někteří z bývalých vysoce postavených…

Ivo Lukačovič, velký šéf Seznamu, se vyjádřil v tom smyslu, že díky osobním profilům a seznamce je teď server Lidé zábavnější. Já bych spíš řekl, že je to dobrý tah, který Seznamu umožní zpoplatnit služby tohoto komunitního serveru. Krom toho, je seznamka jedno z nejčastějších vyhledávaných slov na webu. Skutečná Seznamka navíc dobře vydělává na upřednostňování inzerátů a na pořádání parties (se stovkami platících návštěvníků), na kterých se podílejí někteří z bývalých vysoce postavených zaměstnanců Seznamu. V souvislosti s Orkutem Bob Tedeschi nedávno v NY Times rozvíjel myšlenky na téma: budeme platit, abychom získali přátele?

Autor článku

Autor se zabývá výkonovým marketingem na internetu. Pracoval pro Advertures, Dobrý web a Outrider. Martin byl dříve redaktorem Lupy a dalších periodik o IT.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).