Hlavní navigace

Jak funguje digitální a propojená domácnost? Dozvíte se na Communication Wednesday

19. 11. 2012
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Dnešní průměrná domácnost disponuje výpočetním výkonem kosmického střediska nedávné minulosti. Jak se dají všechny ty počítače, chytré telefony, bezpečnostní zařízení nebo wi-fi sítě využít k usnadnění našeho života?  Poslední letošní setkání Communication Wednesday bude zaměřeno na digitální domácnost – její možnosti dnes i v blízké budoucnosti. Přednášející budou mluvit například o tom, jak se rekonstruuje prvorepubliková vila, aby byla plně digitální a nebylo to vidět, jak využít solární…

Dnešní průměrná domácnost disponuje výpočetním výkonem kosmického střediska nedávné minulosti. Jak se dají všechny ty počítače, chytré telefony, bezpečnostní zařízení nebo wi-fi sítě využít k usnadnění našeho života? 

Poslední letošní setkání Communication Wednesday bude zaměřeno na digitální domácnost – její možnosti dnes i v blízké budoucnosti. Přednášející budou mluvit například o tom, jak se rekonstruuje prvorepubliková vila, aby byla plně digitální a nebylo to vidět, jak využít solární panely a na co přitom dát pozor, k čemu se doma může hodit Arduino nebo jak se z obyčejné elektrické sítě dělá inteligentní a jaká kouzla se s ní dají provádět.

Communication Wednesday proběhne ve středu 21. listopadu 2012 od 18:00 v Praze. Registrovat se můžete na webu akce.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).