Hlavní navigace

Jaká bude budoucnost SAT & DVB-T magazínu? Redakce to nekomentuje

27. 8. 2014
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

DigiZone.cz obdržel od jednoho ze čtenářů odpověď z redakce periodika, z níž vyplývá, že časopis skutečně končí. Toto vyjádření se ale neshoduje s informacemi z jeho inzertního oddělení.

Přijde český a slovenský trh o poslední tištěné periodikum, které se věnovalo výhradně satelitní a digitální televizi? Na tuto otázku se snaží najít čtenáři SAT & DVB-T magazínu odpověď v posledních dnech. Srpnové vydání tohoto dlouhé roky vydávaného časopisu se vůbec nedostalo na pulty prodejen. Server DigiZone.cz na tuto skutečnost upozornil v pondělí jeho čtenář Josef Zavřel. Redakce našeho webu se od té doby snaží kontaktovat redakci periodika, ale bez úspěchu. Na zaslané e-maily nikdo nereaguje, mobilní telefon, jež má fungovat jako redakční, je vypnutý.

ČTĚTE TAKÉ: Sdělovací technika bude po čtyřech letech pořádat opět Milníky digitální TV

KL24

Je nám líto, ale společnost Adam studio, s.r.o., která časopis vydávala, u­končila k 15.8.2014 činnost a zřejmě půjde do likvidace. Znamená to, že časopis SAT & DVB-T magazín přestal od srpna vycházet. Redakce za vzniklou situaci nemůže – jsme externí subjekt, který pro společnost Adam studio časopis připravoval. Děkujeme za pochopení, zněla přeposlaná odpověď našeho čtenáře, pod níž je za redakci podepsaný Jan Zahálka. Nejasnost do celé situace vneslo inzertní oddělení, které na dotaz webu DigiZone.cz uvedlo, že časopis by měl pokračovat, pouze se změní jeho vydavatel.

V případě, že se redakce k budoucnosti časopisu vyjádří, DigiZone.cz její stanovisko zprostředkuje.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).