Hlavní navigace

Jan Kraus se „vrací“ na ČT 1. V sobotních reprízách Uvolněte se, prosím

14. 12. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

14. 12. 2010

Popularitu Jana Krause, který letos v létě odešel na televizi Prima připravovat svoji současnou Show Jana Krause, chce od ledna využít Česká televize, s níž se tento herec a moderátor rozešel ve zlém. Od Nového roku bude první program ČT vysílat každou sobotu od 17:55 hod. reprízy To nejlepší z Uvolněte se, prosím – dlouholetého pořadu Jana Krause na ČT. Vyplývá to z programových plánů ČT 1 na první tři lednové týdny.

K TÉMATU: Jan Kraus končí v České televizi s pořadem Uvolněte se, prosím

Pořad bude mít stopáž 50 minut, půjde tedy o reprízy kompletních dílů Uvolněte se, prosím. Na tento pořad vlastní ČT práva pro neomezené opakování, čehož Jednička využila již letos v létě po odchodu Jana Krause na Primu. Stejně jako v dobách, kdy Kraus působil na ČT, Jednička přes letní prázdniny reprízovala v původním pátečním večerním čase starší díly jeho pořadu, i když moderátor už na Kavčích horách nepracoval a připravoval konkurenční show pro Primu.

ČTĚTE TAKÉ: Jan Kraus: Uvolněte se, prosím nebude pokračovat ani na jiné televizi

KL22_nominace

Stejně jako Krause hodlá ČT 1 od ledna reprízovat také nejpovedenější díly pořadu Pošta pro tebe. Vedení Jedničky pro ně našlo programové okno v neděli podvečer od půl šesté. V reprízách se na ČT 1 skoro každý všední den dopoledne vrátí také soutěž z devadesátých let O poklad Anežky České.

Podrobnosti o programových plánech ČT 1 na příští rok popíše DigiZone.cz podrobněji v zítřejším článku

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.