Hlavní navigace

Jan Saudek se vrací na TV Barrandov se speciálem své talk show

3. 2. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
3. 2. 2010

Pouhé tři měsíce poté, co televize Barrandov ukončila vysílání Talk show Jana Saudka, se tento formát na její obrazovku vrátí. 5. března bude Barrandov natáčet speciální díl tohoto pořadu, do kterého si Jan Saudek pozval slavné rodiče s jejich slavnými dětmi. Vyplývá to z občasníku Barrandov News, který o svém programu vydává TV Barrandov.

K TÉMATU: TV Barrandov končí s Talk show Jana Saudka

MMF23 tip3

Saudek přitom chtěl natáčení své talk show ukončit z vlastní vůle. Původně jsme se dohodli na půlroční spolupráci, ale vzhledem k tomu, že jeho pořad měl stále vyšší sledovanost a zároveň k němu začali chodit hosté, kteří se jinak televizím vyhýbali, viděli jsme v jeho show přidanou hodnotu a prodloužili jsme kontrakt na celý rok. Tato dohoda splnila svůj účel a pořad skončil, komentovala pro DigiZone.cz loňské ukončení natáčení talk show Jana Saudka generální ředitelka TV Barrandov Janka Vozárová.

Jana Saudka si dokážu představit i v jiné roli. Jeho talk show má pro nás velkou archivní hodnotu, ale pro budoucí strategii potřebujeme nasadit někoho nového, dodala tehdy Vozárová.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).