Hlavní navigace

Jan Tuna z Primy neodchází, bulvární Aha! opět spekuluje

17. 6. 2009
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
17. 6. 2009

Po Zunovi opustí PrimuTuna, hlásá dnešní titulek bulvárního deníku Aha!. Tuto informaci však pro DigiZone.cz rezolutně odmítla tisková mluvčí české komerční dvojky Jana Kocová. Jedná se o spekulaci, uvedla stručně Kocová. List tvrdí, že bylo jen otázkou času, kdy Tuna z televize odejde. Už to nebude mít dlouhého trvání, uvedl údajně pro Aha! zástupce šéfredaktora zpravodajství a publicistiky, který však ve skutečnosti s deníkem vůbec nehovořil.

List však neuvedl důvod, proč by měl Jan Tuna z Primy odejít. Pouze hovoří o tom, že není jisté, kam by měly následovat jeho další kroky. Tuna se zná se Zunou již z dob působení na komerční televizi Nova. Současný zástupce šéfredaktora zpravodajství a publicistiky TV Prima působil na české jedničce jako reportér sedm let. Pavel Zuna působil na Nově o rok méně a byl zde na pozici moderátora a především šéfredaktora zpravodajství. Slova Jany Kocové potvrdil i sám Tuna. V tuto chvíli zůstávám nadále na pozici zástupce šéfredaktora zpravodajství, konstatoval.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).