Hlavní navigace

Jaromír Glisník už není výkonným ředitelem satelitní služby Skylink

15. 12. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
15. 12. 2011

Bez povšimnutí médii, jež se věnují digitální televizi, prošla už dva a půl měsíce stará změna, která se udála u satelitní služby Skylink. Od 1. října už ji neřídí výkonný ředitel Jaromír Glisník. Místo toho je Glisník členem představenstva společnosti TradeTec, která rozhoduje o krocích tohoto operátora. Prakticky se ale v podstatě nic nezměnilo, uvedl pro DigiZone.cz Glisník.

UXD

ČTĚTE TAKÉ: Vlastník CS Linku, skupina M77 Group, koupil satelitní službu Skylink

Bývalý výkonný ředitel Skylinku zůstává i nadále hlavním reprezentantem této služby. Důvodem ke změně byla skutečnost, která se udála v minulosti u jedné z firem, kdy se ukázalo, že není možné, aby nejvyšší člen představenstva byl zároveň výkonným ředitelem dané firmy. V tuto chvíli je tedy Glisník už pouze členem představenstva společnosti TradeTec. Stejná praxe byla zavedena i u telekomuni­kačního operátora Towercom. Skylink je v České republice a na Slovensku satelitním operátorem s největším počtem aktivních zákaznických karet.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.