Hlavní navigace

Je k dispozici Mozilla Thunderbird 3.1 RC1

28. 5. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Je k dispozici první release candidate verze e-mailového klienta Mozilla Thunderbird 3.1. Pokud nenastanou nějaké komplikace, tak by ostrá verze mohla vyjít začátkem června. Na seznamu novinek je podpora lehkých motivů vzhledu Personas, nový průvodce pro přechod z dřívější verze a přizpůsobení nastavení nebo podpora importu pošty a nastavení z konkurenčního klienta Windows Live Mail.

Je k dispozici první release candidate verze e-mailového klienta Mozilla Thunderbird 3.1. Pokud nenastanou nějaké komplikace, tak by ostrá verze mohla vyjít začátkem června. Na seznamu novinek je podpora lehkých motivů vzhledu Personas, nový průvodce pro přechod z dřívější verze a přizpůsobení nastavení nebo podpora importu pošty a nastavení z konkurenčního klienta Windows Live Mail.

Dále přibude nová lišta pro prohledávání aktuálně zobrazené složky, možnost úpravy tlačítek v hlavičce e-mailů. V plánu je i úbytek obtěžujících modálních oken, odklon od tzv. chytrých složek nebo správa příloh uložených na disk. Mozilla Thunderbird 3.1 RC1 je k dispozici pro Windows, Linux a Mac OS X a opět nechybí ani česká lokalizace. (Mozilla.cz)

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Autor je nezávislý novinář a publicista věnující se informatice, elektronice a telekomunikacím. V těchto oborech i podniká. Se serverem Lupa.cz spolupracuje již řadu let jako externí redaktor.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).