Hlavní navigace

Je k dispozici Mozilla Thunderbird 3.1 RC1

Jiří Macich ml.

Je k dispozici první release candidate verze e-mailového klienta Mozilla Thunderbird 3.1. Pokud nenastanou nějaké komplikace, tak by ostrá verze mohla vyjít začátkem června. Na seznamu novinek je podpora lehkých motivů vzhledu Personas, nový průvodce pro přechod z dřívější verze a přizpůsobení nastavení nebo podpora importu pošty a nastavení z konkurenčního klienta Windows Live Mail.

Je k dispozici první release candidate verze e-mailového klienta Mozilla Thunderbird 3.1. Pokud nenastanou nějaké komplikace, tak by ostrá verze mohla vyjít začátkem června. Na seznamu novinek je podpora lehkých motivů vzhledu Personas, nový průvodce pro přechod z dřívější verze a přizpůsobení nastavení nebo podpora importu pošty a nastavení z konkurenčního klienta Windows Live Mail.

Dále přibude nová lišta pro prohledávání aktuálně zobrazené složky, možnost úpravy tlačítek v hlavičce e-mailů. V plánu je i úbytek obtěžujících modálních oken, odklon od tzv. chytrých složek nebo správa příloh uložených na disk. Mozilla Thunderbird 3.1 RC1 je k dispozici pro Windows, Linux a Mac OS X a opět nechybí ani česká lokalizace. (Mozilla.cz)

Našli jste v článku chybu?
31. 5. 2010 9:06
Ondra.kl (neregistrovaný)
Co vím tak TB2 takové vyhledávání jako TB3 neměl. Ohledně filtrování ve složce zpráv, tak to funguje i v TB3 - stačí si rozkliknout roletku. Někde jsem také zachytil že by mělo být filtrování a vyhledávání odděleno, ale už nevím v které verzi.
30. 5. 2010 20:31
noname (neregistrovaný)
To je jednoduche, chci to tak, jak funguje TB 2.x, Evolution, Outlook a dalsi...