Hlavní navigace

JOJ Cinema má nové logo, ve vysílání se objeví pravděpodobně zítra

Lukáš Polák

Slovenská komerční skupina nasazuje nové logo s okamžitou platností a bude ho používat ve všech komunikačních kanálech a materiálech – při komunikaci s operátory, na webu a podobně.

Doba čtení: 1 minuta

Nová slovenská televize JOJ Cinema patřící do portfolia mediálního domu JOJ Media House má konečně nové logo. Reaguje tak na právní spor, který vznikl mezi ní a českou televizí Nova. Komerční jedničce se totiž nelíbila podoba loga, s jakou JOJ přišla. Na spor upozornil jako první slovenský server Mediaboom.sk, který však informaci účelově zkreslil právě ve prospěch tamní televize. Kromě staničního loga byla však Nově Cinema podobná i staniční grafika, na což ukázalo i porovnání vizuálu obou stanic, které obdržela redakce serveru DigiZone.cz od zdroje z TV Nova, který si přál zůstat v anonymitě.

Content

K TÉMATU: JOJ Cinema změní logo, slovenská skupina se dostala do sporu s Novou

Slovenská komerční skupina nasazuje nové logo s okamžitou platností a bude ho používat ve všech komunikačních kanálech a materiálech – při komunikaci s operátory, na webu a podobně. On-air podoba loga, tedy ta, která je vidět na televizní obrazovce, by měla být změněna podle informací přímo z televize JOJ v průběhu zítřejšího dne. JOJ Cinema je v České republice součástí služeb Skylink (M7 Group) a O2TV (O2 Czech Republic). Hlavní výhodou stanice je skutečnost, že vysílá bez reklam. Nová televize vysílá filmové tituly posledních let jak v češtině, tak i v originálním znění. K dispozici je i v HD kvalitě.

Našli jste v článku chybu?