Hlavní navigace

JOJ Cinema odstartovala, podívejte se na zahájení vysílání

15. 6. 2015
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ VIDEO – JOJ Media House slibuje, že nový filmový kanál JOJ Cinema přinese svým divákům bohatý program – mimo jiné exkluzívní české a slovenské televizní premiéry filmů.

Přesně úderem půl sedmé večer bylo zahájeno vysílání nového filmového kanálu JOJ Cinema – nejnovějšího přírůstku do rodiny stanic slovenské JOJ Media House. Prvním promo spotem byla upoutávka na Film týdne, kterým je protentokrát John Wick ztvárněný hercem Keanu Reevesem. Zajímavostí je, že jde o velmi čerstvý snímek. Americký akční thriller se objevil v českých kinech loni v říjnu a na Blu-ray a DVD byl uveden teprve letos v únoru. Po skončení upoutávky na Johna Wicka následovalo promo, které rotovalo na této stanici v posledních hodinách. Po něm už následoval snímek Frajeři ve Vegas.

K TÉMATU: JOJ Cinema zveřejnila program na první týden, 15. června nabídne i Johna Wicka

MM socky3

JOJ Media House slibuje, že nový filmový kanál JOJ Cinema přinese svým divákům bohatý program – exkluzívní české a slovenské televizní premiéry filmů a desítky známých a celosvětově úspěšných filmových hitů. JOJ Cinema bude vysílat 24 hodin denně, filmy budou dabovány nebo vysílány ve zvukovém režimu DUO. Ale hlavně – nebudou přerušovány žádnou reklamou. Pro klienty satelitní služby Skylink, kde je program dostupný celoplošně v České republice i na Slovensku, bude dostupný s balíčkem Mini a vyššími (Multi, Kombi, Multi HD, Flexi7 a Komplet). Program bude vysílán ve formátu MPEG-4/SD – pro jeho příjem je nutný HD satelitní přijímač.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.