Hlavní navigace

JOJ Cinemu přidává do nabídky další velký český operátor, Kellnerova O2

Lukáš Polák

Mediální skupina JOJ jedná o zařazení tematického kanálu i do nabídky dalších tuzemských i slovenských operátorů. Rozšíření distribuce počítá na týdny až měsíce.

Doba čtení: 1 minuta

Po satelitní službě Skylink míří nový filmový kanál JOJ Cinema do nabídky dalšího velkého českého operátora. Od 1. července je program také součástí služby O2TV společnosti O2 Czech Republic. Po největší satelitním poskytovateli v České republice je tak k dispozici tato tematická stanice také v nabídce jedničky v oblasti IPTV. JOJ Cinema už v současné době chybí z největších služeb jen u společnosti UPC Česká republika, a to v její kabelové nabídce UPC Digital. Výhodou pro klienty služby O2TV bude, že k novém kanálu získají také obvyklý komfort v podobě funkcí zpětného přehrávání a mobilního přístupu na O2TV Go.

ČTĚTE TAKÉ: JOJ Cinema odstartovala, podívejte se na zahájení vysílání

Nová filmová televize Joj Cinema přináší bohatý program pro všechny fanoušky kinematografie, i pro celé rodiny. Stanice divákům nabízí exkluzivní slovenské a české televizní premiéry filmů a desítky známých a celosvětově úspěšných kinohitu, představuje stanici mediální skupina JOJ. Na českém území je možné tuto stanici zachytit také díky příhraničnímu příjmu ze slovenského DVB-T, a to v rámci placené služby Plustelka, kde program nedávno nahradil religiózní program TV Lux. Ten se po odchodu ze základní nabídky tohoto produktu přesunul do takzvané Volné telky, tedy právě slovenského DVB-T.

Našli jste v článku chybu?