Hlavní navigace

Kabelová televize UPC zařadí do nabídky Barrandov Plus, v SD i HD kvalitě

28. 5. 2015
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Nová stanice ve vysílání kombinuje dětské pořady a dokumenty. V ranních hodinách a přes den je vysílání určeno nejmenším divákům, večer a v noci pak dospělým.

Stanice Barrandov Plus, nejnovější přírůstek do rodiny kanálů společnosti Barrandov Televizní Studio, se stane od 1. června součástí nabídky největšího kabelového operátora u nás, firmy UPC Česká republika. Program bude dostupný zákazníkům ve standardním a vysokém rozlišení (HDTV). Přístup k této stanici by tak mělo podle UPC získat okolo čtyř set tisíc klientů. Kabelový operátor je další velkou telekomunikační společností, která program do nabídky zařadí. K dispozici je v tuto chvíli už klientům satelitní služby Skylink i IPTV produktu O2TV od O2 Czech Republic. Bezplatně je stanice dostupná v multiplexu 3.

KL23 hlasovani

ČTĚTE TAKÉ: Barrandov Plus začal testovat na satelitu Astra, na stejném kmitočtu jako Óčko

Nová stanice ve vysílání kombinuje dětské pořady a dokumenty. V ranních hodinách a přes den je vysílání určeno nejmenším divákům, večer a v noci pak dospělým. Vysílání ve vysokém rozlišení bude dostupné na předvolbě 152. Zákazníkům UPC, kteří již využívají novou službu Horizon na HD DVR mediaboxu, se Barrandov Plus HD automaticky naladí na pozici 16. Barrandov Plus HD bude UPC získávat přímo z odbavovacího pracoviště TV Barrandov, tedy v nejvyšší možné kvalitě, uvedl tiskový mluvčí operátora David Frodl. Standardní verze bude dostupná v boxech Kaon i starších přijímačích na předvolbě 165.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).