Hlavní navigace

Kabelová televize UPC zpřístupnila klientům HBO GO v ostrém režimu

28. 7. 2014
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Klienti UPC, stejně jako zákazníci ostatních služeb, kde je již HBO GO dostupné, ho mohou využívat až na čtyřech zařízeních. Služba nabízí i stream hlavního kanálu.

Největší poskytovatel kabelové televize u nás, společnost UPC Česká republika, dnes po několika týdnech testů zpřístupnila svým klientům službu HBO GO v ostrém režimu. Zcela bezplatně ji mohou využívat zákazníci, kteří mají předplacené kanály HBOHBO HD, případně balíček Superfilm. V tiskové zprávě firma taktéž uvedla ještě nabídku Supreme, ta je ale dostupná jen dlouholetým klientům. Od 5. března 2012 už ji firma nenabízí (viz zde). HBO GO je on-line videotéka, jež přináší více než 1500 hodin obsahu, kde je možné najít nejen seriály, dokumenty, koncerty a řadu dalšího, ale také celovečerní filmy, na něž má HBO po omezenou dobu internetová práva.

BRAND

K TÉMATU: Kabelová televize UPC zpřístupnila klientům portál HBO GO, prozatím v testu

Chápeme, že se u našich zákazníků mění požadavky na způsob sledování pořadů a proto jim chceme nabízet naše programy na více zařízeních a v čase, který si sami zvolí. HBO GO je první příklad takového přístupu a chceme v tomto trendu pokračovat i v budoucnu, konstatoval viceprezident pro marketing a prodej UPC Jason King. Ivan Ševčík, oblastní manažer HBO pro Českou republiku dodal: Jsme rádi, že můžeme zpřístupnit HBO GO pro zákazníky UPC. Navíc, díky tomu, že součástí služby bude  i živé vysílání kanálu HBO, budou mít uživatelé HBO GO svůj oblíbený program, kdykoliv a kdekoliv se budou nacházet. Reagujeme tímto na změny návyků uživatelů a na jejich měnící se potřeby.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).