Hlavní navigace

Kabelovka od UPC zařadila do nabídky Šlágr TV. Vysílání HD+ se vrátí do původních kolejí

Krátce před startem v celoplošném digitálním vysílání startuje televize Šlágr také u největšího českého kabelového operátora u nás. K dispozici je v rámci základních nabídek.
Lukáš Polák 16. 11. 2012
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Největší kabelový operátor u nás, společnost UPC Česká republika, rozšířil včera už po několikáté v krátké době svou programovou nabídku. Součástí balíčků Klasik a Komfort se stala stanice Šlágr TV. Serveru DigiZone.cz to potvrdil tiskový mluvčí operátora Juraj Gerbery. K programu se taktéž dostanou zákazníci starších balíčků Standard a Supreme. Doposud byla stanice Šlágr TV šířena jako převzaté vysílání na pozici kanálu HD+, jehož vysílání se vrátí opět do svých původních kolejí.

CIF20

ROZHOVOR: Majitel Šlágr TV: Od 19. listopadu budeme vysílat celoplošně v multiplexu 3

Kromě toho, že z vysílání HD+ zmizí programový obsah televize Šlágr, objeví se v něm také nové dokumenty, které byly natočeny v době, kdy v podstatě tato stanice šířila pouze převzatý obsah. Šlágr TV, která by mohla být označena jako stanicí pro „starší a pokročilé“, nyní zažívá velkou expanzi. Příští pondělí se program stane součástí terestrického multiplexu 3 společnosti Czech Digital Group a do své nabídky ji plánuje zařadit také řada operátorů, kteří ji budou mít k dispozici v distribuční kvalitě. Ta je po obrazové stránce mnohem lepší, než je tomu na satelitní pozici 23,5 stupně východně.