Hlavní navigace

Kabelový English Club TV s výukou angličtiny spouští web pro české diváky

21. 8. 2013
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ SCREENSHOT – Kromě lokalizovaného webu stanice založila i plně lokalizovaný profil na Facebooku. Na českém trhu ji distribuuje společnost IKO Cable, která stojí za Filmem+.

Vlastní lokalizované internetové stránky a profil na Facebooku pro české diváky dnes spustil kabelový program English Club TV zaměřený na výuku angličtiny. Informovala o tom společnost IKO Cable, která tuto stanici na českém trhu provozuje. “Internetové stránky English Club TV www.english-clubtv.cz slouží především jako informační medium pro současné i budoucí diváky této atraktivní, zábavné a finančně nenáročné alternativy v jazykovém vzdělávání,” uvedla šéfka IKO Cable Erika Luzsicza.

K TÉMATU: Vzdělávací stanice English Club TV vstupuje na náš trh

„English Club TV si od roku 2008, kdy bylo spuštěno jeho vysílání, získal nejen miliony diváků, ale především potvrdil, že propojení vzdělávání s televizní zábavou je funkční a úspěšná alternativa vedoucí k získání a prohloubení znalostí anglického jazyka. Přeji všem českým a slovenským divákům, mnoho úspěchů a zábavy s English Club TV,” prohlásila Luzsicza. Na televizním programu se podílí zkušené jazykové instituty, jako je Longman, Oxford University Press and Macmillan.

Na českém trhu je English Club TV dostupný zatím pouze v celostátní IPTV službě O2TV od Telefóniky, na Slovensku v placené televizní službě Magio TV od Slovak Telekomu.


Screenshot: Jan Potůček, DigiZone.cz

English Club TV dnes spustil nový web pro české diváky

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.