Hlavní navigace

Kabelový kanál TV Paprika pronikl do mobilů a tabletů, nabízí tu stovky receptů

Lukáš Polák

Nová aplikace by měla udělat radost divákům stanice, kteří hledají inspiraci nejen ve vysílání, ale například i na internetu. Program je dostupný zatím pouze pro značku Apple.

Doba čtení: 1 minuta

Vlastní aplikaci pro chytré mobilní telefony iPhone a tablety iPad spustila tematická televize TV Paprika. V ní mohou zájemci najít více než 500 původních receptů v češtině od kuchařů tohoto programu. Recepty jsou reálné a taktéž vyzkoušené v praxi. Aplikace s názvem TV Paprika je k dispozici zcela zdarma. Na své by si měli přijít kuchaři jak méně zkušení, tak i ti pokročilí. Nechybí návody na vytvoření polévek, předkrmů, hlavních chodů i dezertů. K dispozici je jak kuchyně domácí, tak i zahraniční. Paleta receptů je velice široká.

Z ARCHIVU: Jan Rosák se stal „pivním agentem“ kabelové a satelitní TV Paprika

Každý recept mohou uživatelé ohodnotit, sdílet s přáteli prostřednictvím Facebooku, obohatit vlastní fotografií výsledného pokrmu či zařadit mezi oblíbené. Počet pokrmů v databázi se v dohledné době rozroste na dvojnásobek, tedy na zhruba tisícovku. Novou aplikací TV Paprika jistě uděláme radost všem milovníkům domácího vaření, kteří hledají inspiraci a rady nejen při sledování kulinářských pořadů, ale také prostřednictvím iPhonů či iPadů, uvedl Aleš Fabík, oblastní manažer Chello Central Europe, firmy, která kanál provozuje.

Náhled aplikace televize Paprika
Autor: Chello Central Europe

Náhled aplikace televize Paprika

Našli jste v článku chybu?