Hlavní navigace

Kampaň Nokie na nový mobil E7 propaguje Otázky Václava Moravce

27. 4. 2011
Doba čtení: 2 minuty

Sdílet

 Autor: 115393
27. 4. 2011

UVNITŘ FOTO Reklamní kampaň společnosti Nokia na nový manažerský telefon E7 využívá spojení s diskusním pořadem České televize Otázky Václava Moravce a láká na sledování zpravodajského kanálu ČT 24 prostřednictvím tohoto chytrého telefonu. Outdoorová kampaň, jež využije zejména billboardy a bogboardy ve velkých městech, bude spuštěna v neděli 1. května. Otázky Václava Moravce jsou dlouhodobě nejúspěšnějším pravidelným pořadem ČT 24.

K TÉMATU: Živé vysílání ČT 24 už i v chytrých mobilech Nokia se Symbianem 3

Aplikace ČT 24 je úspěšná na všech platformách, kde byla zatím spuštěna. Dohromady ji ve svých chytrých telefonech má přes 70 tisíc lidí a číslo stále roste, říká šéf divize Nová média České televize Milan Fridrich. Jedna z budoucností televize je v mobilních aplikacích. ČT má co nabídnout a výrobci telefonů si toho všimli. Nejde přitom jen o ČT 24. Na chytrých Nokiích, stejně jako v iPhonech nebo telefonech se systémem Google Android vysílá jak ČT 24, tak sportovní ČT 4 a brzy k nim přibude volně přístupný internetový videoarchiv ČT iVysílání.cz, dodává.

Ukázka kampaně, která odstartuje v neděli 1. května (Foto: Nokia)

Nokia E7 je nástupcem ikonické řady komunikátorů. Se svou čtyřpalcovou dotykovou obrazovkou a plnohodnotnou QWERTY klávesnici je ideálním modelem pro uživatele, kteří potřebují pracovat s dokumenty, upravovat tabulky a prohlížet prezentace. Samozřejmostí jsou bezpečnostní řešení, která chrání citlivá firemní data. Nokia E7 uspokojí i ty, kteří čekají od komunikátoru nejenom práci, ale i zábavu. Díky celé řadě aplikací, včetně ČT 4 Sport a ČT 24, doplnil obchodní ředitel společnosti Nokia pro Českou republiku a Slovensko Petr Kasa.

MM_SS3

Uživatelé chytrých Nokií se brzy dočkají již třetí multimediální aplikace České televize, online videoarchivu pořadů ČT iVysílání.cz. Tato aplikace je už ve vývoji, potvrdil serveru DigiZone.cz Milan Fridrich.

DigiZone.cz připravuje rozhovor s ředitelem divize Nová média ČT Milanem Fridrichem o pilotním projektu hybridní televize HbbTV a vysílání pro chytré mobily

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.