Hlavní navigace

Kanál Animax bez českých webových stránek, společnost AXN je zrušila

18. 11. 2013
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ NÁHLED – Podle informací serveru DigiZone.cz provozovatel stanice v minulosti zvažoval, kam ji programově posune. Ve hře byla i možnost, že by z našeho trhu odešla.

Už několik týdnů nemá českáslovenská verze kanálu Animax své webové stránky. Server DigiZone.cz na tuto skutečnost upozornilo nezávisle na sobě několik jeho čtenářů. Po zadání dnes již neexistujícího webu www.animaxtv.cz je uživatel přesměrován na stránky hlavního kanálu AXN. Kromě něho společnost AXN Network, Inc. provozuje na našem trhu také stanice AXN Black a AXN White. Ty nedávno nahradily programy AXN Crime a AXN Scifi. Stanice Animax vysílá na sdílené programové pozici s Minimaxem v době od 20:00 do 02:00.

Marketing Meeting balicek

Z ARCHIVU: Animovaný kanál A+ ode dneška vystřídala stanice Animax

Animax je součástí nabídek vybraných kabelovýchIPTV operátorů, k dispozici je taktéž na satelitu. Například operátor Skylink nabízí pouze vysílání Minimaxu a v době, kdy zde má být šířen program věnovaný především japonskému anime (odtud název Animax), je tu pouze černá obrazovka. Podle služby web.archive.org, která monitoruje historii webových stránek na internetu, proběhla jedna z posledních aktualizací webu stanice Animax koncem září letošního roku. Listopadový update už pouze zaznamenal přesměrování na www.axn.cz.

Webové stránky Animaxu, jak zůstaly archivované službou Web.archive.org
Autor: repro foto animaxtv.cz

Webové stránky Animaxu, jak zůstaly archivované službou Web.archive.org

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).