Hlavní navigace

Kanál Doku CS najel na ostrý režim

15. 1. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
15. 1. 2010

Nový kanál československých dokumentárních filmů Doku CS najel během dnešního dne na ostrý provoz. V praxi to znamená, že se již nevysílá jeden pořad jako včera – Holky, vypnout prsa! – ale klasický program. Program je součástí balíčku Multi HD od satelitní platformy Skylink, u Rady pro rozhlasové a televizní vysílání (RRTV) si ho však registrovali i někteří kabeloví a IPTV operátoři.

MM_SS3

Elektronický programový průvodce (EPG) v současné době zatím není dostupný, data se začnou dodávat pravděpodobně v pondělí. Žádné informace prozatím nenajdou zájemci ani na internetové adrese www.dokucs.cz. Divák je tak odkázán prozatím pouze na to, co stanice aktuálně vysílá. Doku CS je prvním televizním programem zaměřený na českou a slovenskou dokumentární tvorbu. Přinese krátké i celovečerní dokumenty od nejstarších archívních snímků po díla nejmladší české a slovenské filmové generace včetně filmů oceněných na světových festivalech a přehlídkách.

K TÉMATU:
Nový kanál Doku CS již testuje s dokumentem Holky, vypnout prsa!
V satelitním Skylinku se objeví nový program – Doku CS

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.