Hlavní navigace

Kanál MuzikaCS na startu. Od pondělí bude testovat na satelitu

21. 4. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
21. 4. 2010

UVNITŘ VIDEO Zahájení testovacího vysílání programu MuzikaCS je dosah. V pondělí by se měla stanice objevit na pozici kanálu DokuCS, a to mimo jeho vysílací čas. V reálu se tak bude vysílání obou programů střídat. Kanál bude šířen prostřednictvím satelitní platformy Skylink na pozici 23,5 st. východně. Jsem zaskočen. O tomhle jsem neměl žádné informace, řekl serveru DigiZone.cz výkonný ředitel společnosti TradeTec, zástupce Skylinku v tuzemsku, Jaromír Glisník.

Program MuzikaCS byl dnes, stejně jako celý balík programů z rodiny CS TV, představen novinářům na Slovensku, přesto ho zatím nechce společnost Film Europe komunikovat. Všechny podrobnosti se dozvědí čeští novináři na tiskové konferenci, kterou pořádáme příští týden v rámci setkání ČAEK, vzkázala webu DigiZone.cz marketingová manažerka SPI International pro Českou a Slovenskou republiku Silvie Gogorová.

Podle serveru Mediálne.sk už je program v tuto chvíli zařazován do nabídky některých IPTV operátorů (Fiber TV a Magio). Ivan Hronec, generální ředitel společnosti SPI International pro střední Evropu, uvedl, že kromě společnosti UPC jedná například také se zástupci platformy Digi TV. Zde ovšem vidí jednání na roky, minimálně pak měsíce. Parametry příjmu: Astra 1G (23,5 st. východně), 12110/H, SR 27500, FEC 9/10, norma DVB-S2/QPSK, kód CryptoWorks/Irdeto.

Cloud23

Za poskytnutí videa děkujeme webu Mediálne.sk.

K TÉMATU: Nový hudební kanál Muzika CS by měl začít vysílat už v dubnu
Co nabídnou programy Doku CS a chystaná Muzika CS?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).