Hlavní navigace

Kanál MuzikaCS v noci testoval prostřednictvím satelitu na DokuCS

27. 4. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Autor: 115393
27. 4. 2010

UVNITŘ FOTO Třetí program z rodiny kanálů CS TV s názvem MuzikaCS dnes poprvé testoval na satelitní pozici Astra 23,5 st. východně, konkrétně tedy v platformě Skylink. Přesto, že tato fáze byla dopředu avizována minulý týden na tiskové konferenci v Bratislavě, někteří diváci si ji však vůbec nevšimli. Testovací vysílání bylo totiž mezi upoutávkami dobře skryto.

Zkušební šíření programu MuzikaCS probíhalo dnes v noci přibližně od jedné hodiny do čtvrt na čtyři s tím, že ještě půl hodiny po jeho skončení a vysílání upoutávek na kanály DokuCS a KinoCS zde zůstalo jeho logo. Testovací vysílání se skládalo pouze z českých a slovenských videoklipů, zahájila ho skupina Žlutý pes s písničkou Nezávislá. Každý song byl označený mimo jiné názvem interpreta, albem a rokem, ze kterého pochází. Dále se zde objevili například Miroslav Žbirka, Kamil Střihavka, Ibrahim Maiga nebo duo MC Erik a Barbara s hitem You Can’t Stop.


Ukázka z vysílání hudebního kanálu MuzikaCS. (Foto: autor)

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).