Hlavní navigace

Kanály MTV změnily svá loga. Podívejte se jak

1. 7. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
1. 7. 2011

UVNITŘ VIDEO Hudební a lifestylové kanály pod hlavičkou MTV dnes prošly podle plánu největší změnou ve své historii, co se týká vizuálu. Jde především o to, že ze spodní části loga byl odstraněn dodatek Music Television, který již dávno neodpovídá obsahu stanic – tedy pouze čistě hudební televize. Změna se týká všech lokálních verzí MTV včetně té česko-slovenské. Tato praxe platí již delší dobu ve Spojených státech.

K TÉMATU:
MTV chystá oživení tematických stanic. Z MTVN HD se stane MTV Live HD
MTVN HD jako MTV Live HD: Nejen nový vizuál, ale i pořady
Červencová změna loga stanic MTV se dotkne i česko-slovenské verze

Nové logo MTV je umístěno do levého horního rohu obrazovky, je nyní větší a částečně průhledné. Vedle něho je pak název pořadu a pod tím (v případě MTV CZ) ještě adresa MTV.CZ. Změnila se i částečně grafika, a to v podobě informačních lišt s názvy interpretů. Barevně zůstala informace PRÁVĚ TEĎ, průhledný je pak box s názvem skladby, interpreta a alba. Největší změna se týká stanice MTVN HD, ze které se stala MTV Live HD. Logo je nově taktéž umístěno do levého horního rohu, je menší a neprůhledné. Jeho podoba je téměř totožná s lokálními verzemi. Tematické stanice měly v době psaní této zprávy (9:00) stále identifikátory původní.

ebf - tip do článku - debata

Nová podoba loga, lišty a dalších grafických prvků české verze MTV.

Nová podoba loga kanálu MTV Live HD (dříve MTVN HD) a grafické lišty.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).