Hlavní navigace

Karel Umlauf o budoucnosti Globe Internet

7. 4. 2004
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Živě vyzpovídalo Karla Umlaufa, ředitele a spoluzakladatele největší české hostingové společnosti: Jakub Ditrich sice studoval FAMU, ale ne režii, takže tak dobře ten svůj odchod zase zrežírovaný neměl – navíc neodešel, ale byl odejit. Karel Umlauf neskrývá své překvapení, že Jakub Ditrich prodal podíl právě Zoneru: Navíc nevidím možnost jeho [Zoneru] přínosu pro Globe. (…) Jistě jej [Ditricha] těší představa toho, jak nyní v Globe budeme zvládat situaci s hlavním konkurentem v zádech. (…)…

Živě vyzpovídalo Karla Umlaufa, ředitele a spoluzakladatele největší české hostingové společnosti: Jakub Ditrich sice studoval FAMU, ale ne režii, takže tak dobře ten svůj odchod zase zrežírovaný neměl – navíc neodešel, ale byl odejit. Karel Umlauf neskrývá své překvapení, že Jakub Ditrich prodal podíl právě Zoneru: Navíc nevidím možnost jeho [Zoneru] přínosu pro Globe. (…) Jistě jej [Ditricha] těší představa toho, jak nyní v Globe budeme zvládat situaci s hlavním konkurentem v zádech. (…) Pokud na českém trhu dojde k takovéto větší konsolidaci, bude k tomu potřeba finančně dostatečně silného hráče. A tím není ani Globe, ani Zoner. Rozhovor je opravdu jiskřivý a otevřený. Myslím, že na tom má velkou zásluhu tazatel - Jiří Hlavenka.

Autor článku

Autor se zabývá výkonovým marketingem na internetu. Pracoval pro Advertures, Dobrý web a Outrider. Martin byl dříve redaktorem Lupy a dalších periodik o IT.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).