Hlavní navigace

Karneval na Barrandově viděla přibližně dvě procenta diváků

14. 1. 2009
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
14. 1. 2009

Zábavný galavečer Karneval na Barrandově, který vysílal v neděli nový digitální kanál TV Barrandov, mohla sledovat dvě až dvě a půl procenta diváků u obrazovek. Včera to uvedl server Lidovky.cz s odvoláním na tiskového mluvčího televize Janise Sidovského, který má k dispozici interní data. Jak uvádí deník, tento údaj není možné zpětně ověřit, protože televize není zatím součástí tzv. peoplemetrového měření. Na internetu přenos vidělo 64 213 uživatelů.

MM socky3

K TÉMATU: Gábina Osvaldová napsala text ke startovní písni televize Barrandov

Při příležitosti představení digitální televize Barrandov byla odvysílána v premiéře také píseň Show Must Go On TV Barrandov. Podílela se na ní celá řada interpretů a mohli ji slyšet posluchači např. na rádiích Impuls, City nebo Kiss. Autorem hudby je Roman Šandor, který spolupracoval s Danem Bártou, Karlem Gottem či Evou Pilarovou. Ke stažení zdarma ho nabízí např. server i-legalne.cz. Mezi zpěváky, kteří se na singlu podíleli je např. Helena Vondráčková nebo Ilona Csáková.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.