Hlavní navigace

Kasa.cz ve spolupráci s DPD výrazně rozšiřuje síť výdejních míst

Martin Vyleťal

Zboží objednané z internetového obchodu bude nově možné vyzvednout bezplatně na pobočkách Uloženky či v prodejnách Mountfield.

Na rozdíl od konkurentů neměl e-shop Kasa.cz dosud příliš hustou síť kamenných výdejen. Zákazníci si mohli vyzvednout objednané zboží jen ve čtyřech prodejnách Kasahouse v Praze, Brně, Ostravě a ve dvou výdejnách HDS v Plané nad Lužnicí a Týništi nad Orlicí.

V těchto dnech se ale síť výdejních míst výrazně rozrůstá. Jak už loni v prosinci naznačil v rozhovoru pro Lupa.cz Tomáš Machalínek, zástupci internetového obchodu patřícího do skupiny HP Tronic se rozhodli nejít cestou budování vlastní pobočkové sítě, ale využít již existující výdejny.

Marcom

Kasa.cz tak koncem minulého týdne oficiálně spustila síť výdejních míst Kasapoint, kterou pro ni bude zajišťovat přepravní společnost DPD. Kasapointy se nachází v partnerské síti DPD ParcelShop, tedy v prodejnách Mountfield a pobočkách Uloženka.cz. Těch je po celém Česku 64. Síť výdejních míst e-shopu se tak rázem rozrostla z dosavadních 6 na 70 míst.

Dopravu zboží na Kasapointy zajišťuje společnost DPD. Osobní odběr na těchto kamenných výdejnách je v současné době zdarma.

Našli jste v článku chybu?
23. 4. 2014 19:49
total (neregistrovaný)

tak jestli to nakupni kosik pozna sam tak je to omezeni fuk, proste mi to rekne jestli si to v mountfieldu muzu / nemuzu vyzvednout.

23. 4. 2014 17:39

Škoda, že trochu trochu nedotvořený článek. Například omezení: Zásilka však musí mít hmotnost max. 20 kg, délku do 175 cm a obvodovou délku 300 cm. http://www.kasa.cz/vydejni-mista/