Hlavní navigace

Kateřina Kašparová, někdejší reportérská hvězda Novy, míří do TV Barrandov

27. 12. 2012
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Reportérka bude podle serveru Týden.cz pracovat společně s Mercedes Wimmerovou a Lubošem Xaverem Veselým pro nový publicistický pořad Radka Johna

Do televize Barrandov míří další někdejší tvář Novy, reportérka Kateřina Kašparová. Populární tvář Televizních novin z poloviny devadesátých let, která se s Novou rozešla ve zlém a vydala o tom knihu Pravda přichází z Novy, bude společně s dalšími známými reportéry Mercedes Wimmerovou a Lubošem Xaverem Veselým pracovat pro nový publicistický pořad, který pro TV Barrandov připravuje Radek John, t.č. stále ještě poslanec a předseda parlamentní strany Věci veřejné.

K TÉMATU: Radek John má pro TV Barrandov připravit nový pořad ve stylu Na vlastní oči

“Všichni tři budou pracovat pro nově vznikající investigativní publicistický pořad,” potvrdil zpravodajský web Týden.cz, který stejně jako televize Barrandov patří do vydavatelství Empresa Media podnikatele Jaromíra Soukupa a pravidelně vydává nové informace týkající se chystaných pořadů a nových tváří Barrandova. Kašparová se po odchodu z Novy měnovala pořádání mediálních tréninků a ochraně zvířat, Wimmerová dříve působila v pořadu Na vlastní oči na Nově a v Reportérech ČT. Byla také dramaturgyní pořadu Máte slovo s Michaelou Jílkovou na ČT 1.

MMF24

KOMENTÁŘ: O Radku Johnovi a synergickém efektu TV Barrandov s Týdnem

Luboš Xaver Veselý je známý především jako rozhlasový publicista, moderoval pořady Pressklub a Křížový výslech na Frekvenci 1. Televizní zkušenost má z ČT, pro kterou v roce 2008 moderoval talk show Cafe X. Televize Barrandov zatím nezveřejnila, kdy se nový investigativní pořad objeví na její obrazovce. V lednových programových plánech zatím chybí.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).