Hlavní navigace

Kauza i-slevy.cz: policie hledá další poškozené

3. 2. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Podle informací našeho sesterského serveru Podnikatel.cz policie zostřuje vyšetřování dění kolem slevového serveru i-slevy.cz. Jak už jsme vás informovali, po provozovateli policie pátrá, protože je podezřelý z podvodu. Podle informací serveru Podnikatel.cz měli uživatelé serveru přijít o 340 000 korun, aniž by se dočkali slíbeného zboží. Policie nyní obesílá registrované uživatele serveru a zjišťuje, jestli způsobená škoda není vyšší.

Podle informací našeho sesterského serveru Podnikatel.cz policie zostřuje vyšetřování dění kolem slevového serveru i-slevy.cz. Jak už jsme vás informovali, po provozovateli policie pátrá, protože je podezřelý z podvodu. Podle informací serveru Podnikatel.cz měli uživatelé serveru přijít o 340 000 korun, aniž by se dočkali slíbeného zboží. Policie nyní obesílá registrované uživatele serveru a zjišťuje, jestli způsobená škoda není vyšší.

Samotný server i-slevy.cz momentálně nefunguje. Služby portálu jsou omezeny z důvodů neuhrazených plateb provozovatele slevového portálu, uvedla na jeho stránkách společnost Arronix, která online aplikaci hromadného nakupování vyvinula. Pan Juračka nám dluží 33 000 korun, v současné době se snažíme maximálně spolupracovat s policií, řekl serveru Podnikatel.cz jednatel společnosti Radek Hornof.

Autor článku

Autor je nezávislý novinář a publicista věnující se informatice, elektronice a telekomunikacím. V těchto oborech i podniká. Se serverem Lupa.cz spolupracuje již řadu let jako externí redaktor.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).