Hlavní navigace

KB potvrdila, že získala doménu komercnibanka.biz v arbitráži

Jiří Macich ml.

Komerční banka potvrdila, že uspěla v arbitráži o doménu komercnibanka.biz a získala ji do svého držení. Doménu registrovala v roce 2008 fyzická osoba s cílem využít doménové jméno k poškození dobrého jména společnosti a ke spekulaci, tvrdí nyní Komerční banka. Ta podala podnět k řešení doménového sporu mimosoudní cestou letos v červnu K tomuto jsme se uchýlili až jako k poslední možnosti, nicméně ve světle rychle vedeného soudního sporu se ukázalo být toto rozhodnutí efektivním, uvedl David…

Komerční banka potvrdila, že uspěla v arbitráži o doménu komercnibanka.biz a získala ji do svého držení. Doménu registrovala v roce 2008 fyzická osoba s cílem využít doménové jméno k poškození dobrého jména společnosti a ke spekulaci, tvrdí nyní Komerční banka.

Ta podala podnět k řešení doménového sporu mimosoudní cestou letos v červnu K tomuto jsme se uchýlili až jako k poslední možnosti, nicméně ve světle rychle vedeného soudního sporu se ukázalo být toto rozhodnutí efektivním, uvedl David Šmahel z marketingové komunikace Komerční banky.

Komerční banka získala doménu komernibanka.biz do svého držení na základě rozhodnutí z konce července. Nyní na ní běží stejná prezentace jako na doméně kb.cz, kterou dosud Komerční banka běžně využívala. (Tisková zpráva)

Našli jste v článku chybu?
4. 10. 2010 9:14
Tak uz jim zbyva jen vyresit komercnibanka.com a komercnibanka.info a budou to mit komplet.
4. 10. 2010 12:16
Opravdu je to zcela bez diskuse? Není snad komerční banka především OBECNÝ pojem? Nebo snad je třeba Česká spořitelna nekomerční antibanka? Nebo je to též komerční banka? Až si založím papirnictvi sro, tak získám automaticky doménu papirnictvi.cz a ostatní obchody budou muset přepsat vývěsní štíty na "obchod s papírem, tužkami a podobně"? Osobně se domnívám, že naopak toto je jasný sporný případ a dalo by se o tom diskutovat nekonečně dlouho! Krádež domény komercnibanka.biz není nic…