Hlavní navigace

Kde sledovat olympijské přenosy na Internetu?

10. 2. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Náš sesterský server DigiZone.cz spustil přílohu ZOH 2010 Vancouver v digitální televizi. Zimní olympijské hry v kanandském Vancouveru začínají tento pátek 12. února a skončí v pátek 28. února. V nové aktuální příloze na DigiZone.cz si můžete vyhledat, kde všude bude možné olympijské přenosy sledovat a to nejen na televizních obrazovkách, ale také přes Internet. Samostatná kapitola je věnována olympijskému vysílání ve vysokém rozlišení obrazu. Dozvíte se v ní, které televizní stanice toto…

Náš sesterský server DigiZone.cz spustil přílohu ZOH 2010 Vancouver v digitální televizi. Zimní olympijské hry v kanandském Vancouveru začínají tento pátek 12. února a skončí v pátek 28. února. V nové aktuální příloze na DigiZone.cz si můžete vyhledat, kde všude bude možné olympijské přenosy sledovat a to nejen na televizních obrazovkách, ale také přes Internet. Samostatná kapitola je věnována olympijskému vysílání ve vysokém rozlišení obrazu. Dozvíte se v ní, které televizní stanice toto vysílání nabízejí a za jakých podmínek ho lze přijímat. HD přenosy budou i na Internetu.

Česká televize nabídne na internetové adrese www.zoh.cz zdarma šest paralelních přenosových kanálů, na kterých poběží živé olympijské vysílání, z něhož ČT skládá program kanálů ČT 2 a ČT 4. Toto vysílání bude bez českého komentáře, s původním zvukem z Vancouveru. Jednotlivé kanály budou označeny názvy a logy 1 ZOH až 6 ZOH. Navíc zde bude ještě sedmý kanál, označený jako HD ZOH, který nabídne vybrané přenosy z olympiády ve vysokém rozlišení obrazu, píší kolegové na DigiZone.cz.

Autor článku

Autor je nezávislý novinář a publicista věnující se informatice, elektronice a telekomunikacím. V těchto oborech i podniká. Se serverem Lupa.cz spolupracuje již řadu let jako externí redaktor.