Hlavní navigace

Ke sledování Novy Sport už nepotřebujete kabel nebo satelit. Vysílá i na Voyo.cz

8. 10. 2012
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Předplatitelé Voya se mohou těšit na přímé přenosy ze zámořské NHL i prestižní KHL. Pro fanoušky fotbalu jsou připravené například zápasy Evropské fotbalové ligy nebo ruské Premier Ligy.

Další krok související se zatraktivněním nabídky serveru Voyo.cz učinila mediální skupina Nova. Od pátku je prostřednictvím tohoto videoportálu dostupný také tematický kanál Nova Sport, který doplní vysílání doposud výhradně on-line kanálu Voyo Cinema. Program internetového kanálu na portálu Voyo.cz z 95 % odpovídá skladbě vysílání placeného televizního kanálu Nova Sport. Fanoušci si tak nově mohou zvolit, které formě sledování zápasů svých oblíbených týmů dají přednost, uvedla Marie Fianová z tiskového oddělení Novy.

Content tip EARLY

Vysílání Novy Sport v rámci portálu Voyo.cz
Autor: repro foto Voyo.cz

Vysílání Novy Sport v rámci portálu Voyo.cz

ROZHOVOR: Fanda dá české sporty, říká jeho šéf Marek Kindernay. Slibuje spolupráci s Dajto

Zařazení kanálu Nova Sport do nabídky služby Voyo.cz je dalším krokem k zatraktivnění výběru pro naše uživatele. Na Voyo.cz si nyní na své přijdou jak milovníci filmů a seriálů, tak fandové sportu, kterým nabídneme přímé přenosy z těch nejprestižnějších sportovních soutěží. Brzy bude kanál Nova Sport dostupný v rámci Voyo nejen na počítačích, ale i na mobilních zařízeních a v chytrých televizorech, doplnil při této příležitosti Fianovou ředitel placených služeb Petr Horák. Nova provozuje on-line také kanál Nova News, který je dostupný zdarma v rámci portálu tn.cz.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).