Hlavní navigace

Ki.KA v DVB-T a na satelitu večer možná již brzy jinak

4. 3. 2009
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Logo satelitní digitální platformy DVB-S Autor: 115393
4. 3. 2009

Čeští diváci, kteří mohou chytat díky přeshraničnímu příjmu z německého DVB-T dětský kanál Ki.KA (Kinder Kanal) a také ti, jenž ho mohou sledovat volně na satelitu Astra 19.2 st. vých., by se mohli dočkat brzo toho, že program naladí v podvečer pod úplně jiným názvem. Uvedl to německý server DiGITAL fensehen, který se odvolává na Steffena Kottkampa, CEO tohoto kanálu. Důvodem pro změnu názvu by byla skutečnost, že jeho večerní vysílání nekoresponduje nejlépe s názvem.

Sám Kottkamp přiznal, že název Ki.KA zrovna není pro cílovou skupinu ve večerních hodinách nejlepší. Konkrétně by šlo o program začínající devatenáctou hodinou. V tu dobu vysílá Ki.KA např. pořady Best of… KI.KA Live, Magna Aura, Bernard nebo Bravo Bernd. Vysílací schéma přitom končí až ve 21 hodin. O tom, kdy by měl Ki.KA začínat ve večerních hodinách vysílat pod novým názvem, zatím není rozhodnuto. Cílová skupina mladých do 15 let se však již teď může těšit na rozšíření vysílání až do 23 hodin.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).