Hlavní navigace

Kinosvět spouští zkušební provoz vlastní hybridní aplikace

10. 5. 2016
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Volně šířená televize Kinosvět spustila ve spolupráci s firmou Grand IT vlastní zkušební provoz HbbTV.

Pilot je realizován v terestrickém a satelitním vysílání, tedy v pozemní regionální síti 4 společnosti Prague Digital TV, v regionální síti 7 společnosti Progress Digital a na satelitní platformě Skylink. Netýká se zatím vysílání v kabelových a IPTV televizních sítích.

ČTĚTE TAKÉ: Leoš Pohl – DVB-T2 nenabízí divákům žádnou přidanou hodnotu

ebf - tip do článku - debata

Aplikace aktuálně nabízí informace o novinkách ve vysílání stanic CS film a Horor film, informace o knižním portálu a e-shopu CS knihy a o portálu Digiport. Nicméně už nyní plánujeme zásadní rozšíření našeho HbbTV o další videa tak, aby byla služba pro uživatele dostatečně atraktivní a měl zájem do ní vstupovat i pro komerční informace, upřesňuje obsah zkušebního provozu Leoš Pohl, jednatel Československé filmové společnosti, která Kinosvět provozuje. V tomto směru Pohl spoléhá na další těsnou spolupráci s mediálním zastupitelstvím Atmedia, na jehož dvou letošních HbbTV reklamních kampaních se jeho stanice podílely.

PODROBNĚJI: Atmedia začne každým dnem testovat nasazení HbbTV kampaní

Autor článku

Od roku 2016 do února 2019 vedl DigiZone.cz. Do redakce přišel z týdeníku Marketing & Media. V minulosti působil jako marketingový manažer Českého rozhlasu, redaktor týdeníku Strategie nebo reportér pořadu Občanské judo.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).