Hlavní navigace

Kolečko tiskových konferencí se uzavírá, dnes odhalí podzimní novinky Prima

7. 8. 2014
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Hlavní novinkou Primy pro podzimní měsíce bude pravděpodobně seriál Vinaři. Ukazuje na to i skutečnost, že mediální skupina dnes veze novináře na akci do jihomoravského Mikulova.

Jako poslední z velkých mediálních skupin odhalí dnes v 16:00 své novinky společnost FTV Prima, která je provozovatelem stanic Prima, Prima Cool, Prima lovePrima Zoom. Všechny pořady, jež se na obrazovce v tuto dobu objeví, pochopitelně známy nejsou, stěžejním formátem bude ale s největší pravděpodobností seriál Vinaři, v němž se objeví mimo jiné Václav Postránecký, někdejší tvář konkurenčních Doktorů z Počátků, jež na Nově poběží od tohoto podzimu dvakrát týdně, místo neděle v pondělí a ve středu. Na Primě budou mít svou novou talk show také Michal SuchánekRichard Genzer – protagonisté Partičky.

Cloud23

GLOSA: Prima na tom není zase tak špatně

Vůbec první velkou televizní skupinou, která podzimní programové schéma odhalila, byla minulý týden Nova. Kromě již zmíněných Doktorů z Počátků nabídne i premiérovou Kriminálku Anděl a další řady svých pilířů v podobě Ordinace v růžové zahradě 2 a Ulice. Začátkem tohoto týdne odhalila podzimní programové schéma i Česká televize, která nabídne mimo jiné novinkový seriál Neviditelní, v české verzi sitcom Kancl a pokračování Nevinných lží. Bez tiskové konference se obešla plnoformátová televize Barrandov, která dnes zaslala novinářům pouze presskit a sérii několika desítek fotografií.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).