Hlavní navigace

Komerční televize JOJ v satelitním CS Linku s novou identifikací

15. 2. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
15. 2. 2010

Slovenská komerční televize JOJ změnila v minulém týdnu v satelitní platformě CS Link identifikaci, kterou zobrazuje přijímač v informační liště. Dřívější označení TV JOJ test bylo nahrazeno za TV JOJ CSL. Ač jde na první pohled pouze o kosmetickou změnu, platforma chce tímto krokem dát najevo, že program už není dostupný pro českého diváka, ale pouze je součástí platformy CS Link.

KL22 hlasovani

ČTĚTE TAKÉ: Satelitní CS Link začal dodržovat regionální omezení u ČT 4 a TV JOJ

TV JOJ mohou sledovat od minulého týdne jen diváci na území Slovenské republiky, resp. s kartou registrovanou pro tamní region. Důvodem je především fakt, že se zahájením olympiády je kladen větší důraz na dodržování tzv. regionalizace. Jak jsme zjistili, je potřeba trvat na regionálním rozlišení a během doby, kdy byly dostupné některé slovenské programy v Česku a české na Slovensku, jsme dospěli k závěru, že testovací provoz byl dostatečný a nyní se vracíme k striktnímu dodržování regionů, uvedl výkonný ředitel společnosti Media Vision Daniel Klička.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.