Hlavní navigace

Komunikaci na Nově povede Josef Koukolíček, dosavadní šéfredaktor Super.cz

Lukáš Polák

Nejsledovanější televize u nás mění poměrně v krátké době znovu manažera na pozici ředitele PR a komunikace. Novou posilu svého týmu našla v bulvárním webu Super.cz.

Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Televize Nova se rozhodla vyměnit manažera na pozici ředitele PR a komunikace. Lubora Černohlávka, který od 1. srpna povede zpravodajský portál tn.cz, nahradí Josef Koukolíček. Ten do nového působiště přichází z vydavatelství Borgis, kde vedl redakcí serveru Super.cz. Nova uvedla, že Koukolíček bude ze své nové pozice zodpovědný za celkový mediální obraz skupiny Nova a všech jejich pořadů a projektů, odpovídat bude za externí komunikaci společnosti.

Nástroje-mkt-tip-obecny

ČTĚTE TAKÉ: Nový šéf PR a komunikace Novy Černohlávek nastoupí od 5. března

Josef Koukolíček bude pro naši společnost významnou posilou. Věřím, že nám pomůže i nadále upevňovat obraz skupiny Nova jako lídra trhu, uvedl při této příležitosti generální ředitel Novy Jan Andruško. Rád bych také Luborovi Černohlávkovi poděkoval za jeho práci v rámci oddělení PR a komunikace a přeji mu hodně úspěchů v dalším působení na tn.cz, doplnil Andruško. Připomeňme, že před Černohlávkem působil  do 6. června loňského roku na pozici ředitele PR Vladimír Mužík, současný ředitel zpravodajství TV Nova.