Hlavní navigace

Komunitní web Sitko.cz od Centrum Holdings končí

Redakce

Po několika měsících provozu komunitního portálu Sitko.cz, který patří do skupiny projektů společnosti Centrum Holdings, přichází jeho konec. Oficiálně bude jeho provoz ukončen k 31.květnu 2009. Hlavním důvodem podle Jiřího Hájka z Centrum.cz je stále rozrůstající se obliba celosvětové komunitní sítě Facebook i v České Republice, a to byl hlavní impuls k ukončení provozu Sitka, i když to byla stále jen beta verze.

Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Po několika měsících provozu komunitního portálu Sitko.cz, který patří do skupiny projektů společnosti Centrum Holdings, přichází jeho konec. Oficiálně bude jeho provoz ukončen k 31.květnu 2009. Hlavním důvodem podle Jiřího Hájka z Centrum.cz je stále rozrůstající se obliba celosvětové komunitní sítě Facebook i v České Republice, a to byl hlavní impuls k ukončení provozu Sitka, i když to byla stále jen beta verze.

PR Summit tip Ondáček

Oficiální informační e-mail rozeslaný uživatelům serveru Sitko.cz: Vážení uživatelé služby sítko.cz, rád bych Vás informoval, že stávající podoba komunitní služby „sítko.cz beta“ nebude nadále podporována a nebude uvedena do ostrého provozu. Sítko.cz byl jedním z projektů, jež spadají do kategorie experimentů, kde cíleně a programově zkoušíme přijít na trh s novými službami a produkty. Během experimentálního provozu sítka.cz došlo k éře Facebooku, který se velmi rychle rozrůstá i v České republice. Proto jsme se rozhodli experimentální provoz ukončit bez dalšího pokračovaní. Všem Vám, kteří jste se s námi aktivně podíleli na tomto projektu, patří obrovský dík. Již nyní vidíme, že výsledky vývoje nepřijdou vniveč a některé aplikace a funkce, které uvnitř sítka vznikly, začleníme do jiných služeb. Pokud máte na sítku.cz uložena svoje data, o která nechcete přijít, vyberte si je prosím nejpozději do 31. 5. 2009. Věřím, že naše rozhodnutí pochopíte a zůstanete nám věrní i v dalších projektech, Jiří Hájek, ředitel firemní komunikace

Poznámka redakce: tématu se budeme ještě podrobněji věnovat.