Hlavní navigace

Komunitní web Sitko.cz od Centrum Holdings končí

6. 5. 2009
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Po několika měsících provozu komunitního portálu Sitko.cz, který patří do skupiny projektů společnosti Centrum Holdings, přichází jeho konec. Oficiálně bude jeho provoz ukončen k 31.květnu 2009. Hlavním důvodem podle Jiřího Hájka z Centrum.cz je stále rozrůstající se obliba celosvětové komunitní sítě Facebook i v České Republice, a to byl hlavní impuls k ukončení provozu Sitka, i když to byla stále jen beta verze.

Po několika měsících provozu komunitního portálu Sitko.cz, který patří do skupiny projektů společnosti Centrum Holdings, přichází jeho konec. Oficiálně bude jeho provoz ukončen k 31.květnu 2009. Hlavním důvodem podle Jiřího Hájka z Centrum.cz je stále rozrůstající se obliba celosvětové komunitní sítě Facebook i v České Republice, a to byl hlavní impuls k ukončení provozu Sitka, i když to byla stále jen beta verze.

KL24

Oficiální informační e-mail rozeslaný uživatelům serveru Sitko.cz: Vážení uživatelé služby sítko.cz, rád bych Vás informoval, že stávající podoba komunitní služby „sítko.cz beta“ nebude nadále podporována a nebude uvedena do ostrého provozu. Sítko.cz byl jedním z projektů, jež spadají do kategorie experimentů, kde cíleně a programově zkoušíme přijít na trh s novými službami a produkty. Během experimentálního provozu sítka.cz došlo k éře Facebooku, který se velmi rychle rozrůstá i v České republice. Proto jsme se rozhodli experimentální provoz ukončit bez dalšího pokračovaní. Všem Vám, kteří jste se s námi aktivně podíleli na tomto projektu, patří obrovský dík. Již nyní vidíme, že výsledky vývoje nepřijdou vniveč a některé aplikace a funkce, které uvnitř sítka vznikly, začleníme do jiných služeb. Pokud máte na sítku.cz uložena svoje data, o která nechcete přijít, vyberte si je prosím nejpozději do 31. 5. 2009. Věřím, že naše rozhodnutí pochopíte a zůstanete nám věrní i v dalších projektech, Jiří Hájek, ředitel firemní komunikace

Poznámka redakce: tématu se budeme ještě podrobněji věnovat.

Byl pro vás článek přínosný?

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).