Hlavní navigace

Koncerty U2, Take That a dalších na Silvestra ze satelitu zdarma

11. 12. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Logo satelitní digitální platformy DVB-S Autor: 115393
11. 12. 2011

Zatímco plnoformátové stanice se na Silvestra zaměřují většinou na tradiční nenáročnou zábavu, na zahraničních programech lze najít občas zajímavé tematické bloky. Výjimkou nebude tento rok ani německá veřejnoprávní televize 3sat, která vzniká ve spolupráci s Rakušany. Diváci se mohou poslední den v roce těšit na řadu koncertů současných i minulých hvězd hudebního nebe.

ČTĚTE TAKÉ: Vánoce České televize jsou „náhradou” za neexistující dětský kanál ČT 3

KL24

Televize 3sat vysílá nekódovaně prostřednictvím satelitu Astra na pozici 19,2 stupně východně a tak v rakouském pozemním multiplexu B spolu s kanály ORF Sport Plus, ORF III, Puls 4 a Servus TV. Přítomná je i v německém terestrickém vysílání. V příhraničí ji naladí diváci v multiplexu s kanály ZDF, Ki.KA/ZDF_neo a ZDFinfo. Mezi nejznámějšími interprety, kteří se na obrazovce objeví, jsou například irští U2, britská skupina Take That nebo legendární Rolling Stones. Připravena je jak rocková klasika, tak i muzika, která potěší spíše mladého diváka.

Kompletní rozpis koncertních vystoupení vysílaných 31. prosince najdou zájemci na webu 3satu.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).