Hlavní navigace

Konec CS Linku? M7 Group přestane k 31. březnu registrovat všechny nové karty

22. 2. 2013
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Satelitní služba CS Link patrně zcela zanikne, zákazníci budou muset přejít na sesterský Skylink. Ten už ohlásil další výměny karet, v jejich názvu už slovo Skylink chybí.

Jen do konce března bude možné zaregistrovat novou kartu k satelitní službě CS Link. Provozovatel této platformy, lucemburská společnost M7 Group, dnes známila obchodním partnerům, že s registracemi dalších karet po 31. březnu nepočítá. “Informujeme všechny prodejce satelitní techniky, že dne 31.3.2013 dojde k ukončení možnosti registrace všech typů karet CS Link, tzn. včetně karet CS Link typu Irdeto,” píše v oznámení obchodníkům Jan Augusta, národní manažer podpory prodejní sítě Skylinku a CS Linku.

K TÉMATU: Skylink zavádí další nové karty Standard HD M7 a Výměna M7, oddělí platbu za službu

Cloud23

Nadále tak bude možné registrovat už jen karty sesterského Skylinku, který nedávno oznámil zavedení nových karet, v jejichž názvu už slovo Skylink chybí. Naopak se v něm objevuje název operátora M7. Místo karty Skylink Výměna tak je možné zakoupit už jen kartu Výměna M7 a místo karty Skylink Standard HD zase kartu Standard HD M7. Nelze tedy vyloučit ani konec značky Skylink a přejmenování obou původně konkurenčních satelitních služeb na M7.

Oznámení M7 Group ke konci registrace karet CS Linku by potucek793

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).