Hlavní navigace

Konference Co po nás zbude 2009 o elektronických dokumentech

Redakce

Již 4. ročník odborné Konference CNZ pořádané ve spolupráci s Národním archivem v Praze se uskuteční 22. září 2009 od 9 hodin v prostorách Národního archivu v Praze-Chodovci. Stěžejními tématy Konference CNZ 2009, která nese podtitul „Zvládneme prudký nárůst elektronických dokumentů?,“ budou:

Již 4. ročník odborné Konference CNZ pořádané ve spolupráci s Národním archivem v Praze se uskuteční 22. září 2009 od 9 hodin v prostorách Národního archivu v Praze-Chodovci. Stěžejními tématy Konference CNZ 2009, která nese podtitul „Zvládneme prudký nárůst elektronických dokumentů?,“ budou:

Nová legislativa pro správu elektronických dokumentů

  • Elektronizace agend
  • Národní standard ERMS
  • Problematika konverze elektronických dokumentů
  • Ukládání a ochrana elektronických dokumentů

Více informací včetně kompletního programu a odkazu na registraci naleznete na www.cnz.cz.

Našli jste v článku chybu?
18. 9. 2009 15:57
Protože jsem nevěděl co ona úředně vypadající značka CNZ znamená, tak jsem to chvíli hledal na jejich webu, a trochu jsem se i zasmál (v nadpisu článku tady na lupě se nedá gramaticky poznat zda nejde o název konference). Ovšem, posmutněl jsem ,protože jsem si uvědomil, že start datových schránek byl určen jako ostrý pro všechny organizace k 1.7. Pokud by k tomu už došlo, mohli by již diskutující na této konferenci sypat z rukávu konkrétní případy a problémy z komunikace datovými schránkami, ukl…