Hlavní navigace

Konference Internet a Technologie 10 nejen o IPv6

24. 5. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Již za dva týdny proběhne konference Internet a Technologie 10, kterou pořádá sdružení CZ.NIC ve dnech 7. a 8. června 2010. Hlavním tématem letos dvoudenní konference bude především IPv6, jemuž je věnováno nejvíce prostoru: přednášky, případová studie, prezentace výrobce, panelová diskuse za účasti zástupců všech zainteresovaných subjektů – poskytovatel internetového obsahu (Seznam.cz), ISP (Telefónica O2), výrobce hardwaru (D-Link, Cisco), akademická obec (Pavel Satrapa, statní správa –…

Již za dva týdny proběhne konference Internet a Technologie 10, kterou pořádá sdružení CZ.NIC ve dnech 7. a 8. června 2010. Hlavním tématem letos dvoudenní konference bude především IPv6, jemuž je věnováno nejvíce prostoru: přednášky, případová studie, prezentace výrobce, panelová diskuse za účasti zástupců všech zainteresovaných subjektů – poskytovatel internetového obsahu (Seznam.cz), ISP (Telefónica O2), výrobce hardwaru (D-Link, Cisco), akademická obec (Pavel Satrapa, statní správa – ministerstvo průmyslu a obchodu).

Všichni, kteří se na konferenci přihlásí, získají automaticky padesátiprocentní slevu na vybraný kurz v Akademii CZ.NIC. Na konferenci Internet a Technologie 10 volně navazuje série kurzů, které jsou věnované tématům, o nichž bude řeč v rámci bloku konference Internet a Technologie 10. Více informací o samotné konferenci a podrobný program naleznete na výše odkazovaném webu akce. Lupa.cz je jejím mediálním partnerem.

Autor článku

Autor je nezávislý novinář a publicista věnující se informatice, elektronice a telekomunikacím. V těchto oborech i podniká. Se serverem Lupa.cz spolupracuje již řadu let jako externí redaktor.