Hlavní navigace

Kontroverzní web antizloutenka.info: jméno Aleš Slabý opět na scéně

Jiří Macich ml.

Na současnou poptávku po vakcíně proti žloutence zareagoval kontroverzní web sídlící na antizloutenka.info, jenž byl propagován i komentářovým spamem na několika českých serverech. Neznámý prodejce zde nabízel notně předraženou vakcínu. Podle whois záznamu doménu drží Aleš Slabý, kontroverzní postava českého Internetu, jejíž jméno je spojeno s několika kauzami. Web už nyní nefunguje a přesměrovává na web společnosti Deredes, kde je Aleš Slabý veden jako jednatel a společník. Jménem společnosti…

Doba čtení: 1 minuta

Na současnou poptávku po vakcíně proti žloutence zareagoval kontroverzní web sídlící na antizloutenka.info, jenž byl propagován i komentářovým spamem na několika českých serverech. Neznámý prodejce zde nabízel notně předraženou vakcínu. Podle whois záznamu doménu drží Aleš Slabý, kontroverzní postava českého Internetu, jejíž jméno je spojeno s několika kauzami. Web už nyní nefunguje a přesměrovává na web společnosti Deredes, kde je Aleš Slabý veden jako jednatel a společník. Jménem společnosti Deredes byla podepsána i tisková zpráva, která včera dorazila i do naší redakce a informovala o dostupnosti vakcíny přes antizloutenka.info (screenshot).

Aleš Slabý však v rozhovoru pro televizi Nova popírá, že by s webem měl něco společného a podal trestní oznámení na neznámého pachatele. Případem se bude zabývat policie. Ať už web antizloutenka.info provozoval kdokoliv, podle názoru právníků spáchal hned několik trestných činů.

Našli jste v článku chybu?