Hlavní navigace

Kontroverzní web antizloutenka.info: jméno Aleš Slabý opět na scéně

7. 10. 2008
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Na současnou poptávku po vakcíně proti žloutence zareagoval kontroverzní web sídlící na antizloutenka.info, jenž byl propagován i komentářovým spamem na několika českých serverech. Neznámý prodejce zde nabízel notně předraženou vakcínu. Podle whois záznamu doménu drží Aleš Slabý, kontroverzní postava českého Internetu, jejíž jméno je spojeno s několika kauzami. Web už nyní nefunguje a přesměrovává na web společnosti Deredes, kde je Aleš Slabý veden jako jednatel a společník. Jménem společnosti…

Na současnou poptávku po vakcíně proti žloutence zareagoval kontroverzní web sídlící na antizloutenka.info, jenž byl propagován i komentářovým spamem na několika českých serverech. Neznámý prodejce zde nabízel notně předraženou vakcínu. Podle whois záznamu doménu drží Aleš Slabý, kontroverzní postava českého Internetu, jejíž jméno je spojeno s několika kauzami. Web už nyní nefunguje a přesměrovává na web společnosti Deredes, kde je Aleš Slabý veden jako jednatel a společník. Jménem společnosti Deredes byla podepsána i tisková zpráva, která včera dorazila i do naší redakce a informovala o dostupnosti vakcíny přes antizloutenka.info (screenshot).

Aleš Slabý však v rozhovoru pro televizi Nova popírá, že by s webem měl něco společného a podal trestní oznámení na neznámého pachatele. Případem se bude zabývat policie. Ať už web antizloutenka.info provozoval kdokoliv, podle názoru právníků spáchal hned několik trestných činů.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Autor je nezávislý novinář a publicista věnující se informatice, elektronice a telekomunikacím. V těchto oborech i podniká. Se serverem Lupa.cz spolupracuje již řadu let jako externí redaktor.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).