Hlavní navigace

Koordinační skupina doporučuje uspořádat semináře pro prodejce

15. 12. 2008
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 322915
15. 12. 2008

Národní koordinační skupina pro digitalizaci včele se Zdeňkem Duspivou navrhuje uspořádat v rámci digitalizační kampaně sérii školení a odborných setkání, která by se zaměřila především na prodejce i další experty v oboru. Na svém blogu o tom informuje právě národní koordinátor Duspiva. Školení by měla probíhat především v oblastech, kde dojde v roce 2009 k vypnutí analogového vysílání. Meetingy by se uskutečnily pravděpodobně přímo v dané oblasti pod taktovkou NKS, většinou by však byly pořádány ve spolupráci s partnery.

BRAND23 Workshop

ČTĚTE TAKÉ: NKS se na posledním zasedání bavila o perspektivách DVB-T2

Ukazuje se, že ne všechny odborné firmy mají stále dostatek informací, resp. je mnoho detailních a praktických informací, které je dobré si společně vyměnit a případně zjištěných problémů najít společná řešení, zdůvodňuje na webu nutnost tohoto kroku Zdeněk Duspiva. Podle něj jde především o aktuální technické poznatky se spuštěním vysílačů. Národní koordinátor připomíná, že už nyní probíhá řada setkání na bázi privátních projektů. Jejich zásluhou se např. ukazuje, že ne všechna negativní tvrzení jsou zcela pravdivá.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).