Hlavní navigace

Krámky.cz nabízí e-shop zdarma, orientují se na drobné živnostníky

9. 9. 2009
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Společnost xBizon spustila nový server Krámky.cz, který kombinuje rysy inzertního serveru, galerie internetových obchodů a platformy pro provoz e-shopů. Krámky.cz hodlají drobným živnostníkům nabízet bezplatný provoz vlastního jednoduchého e-shopu. Dáváme možnost prodávat na Internetu malým živnostníkům či jiným drobným prodejcům, jimž byl tento svět doposud zapovězen. Díky Krámkům tito prodejci nemusí řešit otázku financí, které by jinak investovali do programování e-shopu, nebo propagaci…

Společnost xBizon spustila nový server Krámky.cz, který kombinuje rysy inzertního serveru, galerie internetových obchodů a platformy pro provoz e-shopů. Krámky.cz hodlají drobným živnostníkům nabízet bezplatný provoz vlastního jednoduchého e-shopu. Dáváme možnost prodávat na Internetu malým živnostníkům či jiným drobným prodejcům, jimž byl tento svět doposud zapovězen. Díky Krámkům tito prodejci nemusí řešit otázku financí, které by jinak investovali do programování e-shopu, nebo propagaci vlastního obchodu. Veškeré zboží, které prodejci vloží do svých obchodů, je totiž automaticky nabízeno návštěvníkům nákupního centra na adrese www.kramky.cz, vysvětluje Kamil Gric, ředitel společnosti xBizon.

Vytvoření obchodu má být otázkou několika minut. Prodejci si mohou vybrat podobu svého e-shopu z nabídky předem připravených šablon. Administrační rozhraní je vybaveno podrobnou nápovědou. Služba se očividně orientuje i na technicky méně zdatné uživatele, kteří chtějí své zboží začít nabízet co možná nejrychlejší a nejjednodušší cestou. Kromě bezplatné verze Free je k dispozici i placená verze Maxi s cenou 199 korun za měsíc. Její součástí je například neomezený počet zboží na krámku, více grafických šablon na výběr nebo levnější zvýrazňování zboží v galerii, pokud o něj prodejce projeví zájem. Kromě e-shopů umožňují Krámky.cz také jednorázový prodej, např. pro bazarové zboží. (Tisková zpráva)

Autor článku

Autor je nezávislý novinář a publicista věnující se informatice, elektronice a telekomunikacím. V těchto oborech i podniká. Se serverem Lupa.cz spolupracuje již řadu let jako externí redaktor.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).