Hlavní navigace

Křišťálová Lupa 2009: hlasování končí už 25. října

21. 10. 2009
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Připomínáme, že možnost hlasovat ve finálové fázi ankety Křišťálová Lupa 2009 máte už jen do neděle 25. října 2009. Vybírat své favority můžete mezi finalisty v osmi soutěžních kategoriích: vyhledávače a databáze, komunikační služby, sociální sítě, publikační platformy, internetové obchodování, média – všeobecná, média – specializovaná a média – uživatelská. Do finále postoupilo vždy pět nejčastěji veřejností nominovaných projektů v dané kategorii. Do některých kategorií ještě expertní panel…

Připomínáme, že možnost hlasovat ve finálové fázi ankety Křišťálová Lupa 2009 máte už jen do neděle 25. října 2009. Vybírat své favority můžete mezi finalisty v osmi soutěžních kategoriích: vyhledávače a databáze, komunikační služby, sociální sítě, publikační platformy, internetové obchodování, média – všeobecná, média – specializovaná a média – uživatelská. Do finále postoupilo vždy pět nejčastěji veřejností nominovaných projektů v dané kategorii. Do některých kategorií ještě expertní panel složený z novinářů doplnil šestého uchazeče o přízeň, který tak získal divokou kartu.

Vylosovaní hlasující se mohou těšit na ceny od partnerů ankety. Do posledního týdne hlasování jsme vstoupili překročením hranice 70 tisíc hlasujících. Byl tak už překonán loňský počet hlasujících. Výsledky ankety budou zveřejněny na slavnostním vyhlášení ve čtvrtek 26. listopadu 2009 v divadle Archa. Připomínáme také blížící se konferenci Czech Internet Forum 2009, na kterou se zájemci stále mohou registrovat.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Autor je nezávislý novinář a publicista věnující se informatice, elektronice a telekomunikacím. V těchto oborech i podniká. Se serverem Lupa.cz spolupracuje již řadu let jako externí redaktor.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).