Hlavní navigace

Kromě grafiky inovuje Nova také svůj web

28. 8. 2009
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
28. 8. 2009

Nejen nový grafický vizuál svých znělek, ale také podobu hlavní webové stránky představí již brzy česká komerční jednička TV Nova. Serveru DigiZone.cz to sdělil ředitel sekce internetu Daniel Grunt. Chceme tak uživatelům nabídnout rychlejší přístup k archivu pořadů a k videím, které k jednotlivým pořadům internetová redakce připravuje. Čekáme, že díky snadnějšímu přístupu rovnou k videím se zvýší počet přehraných videí, který se už dnes pohybuje mezi 6 až 7 miliony za měsíc, uvedl.

KL22 hlasovani

FOTO: Nová podobá hlavní strany portálu Nova.cz (JPG, 793 kB)

Kompletní podobu nových webových stránek nedávno představila také digitální plnoformátová televize Barrandov, která sází hlavně na jednoduchost, ale zároveň přehlednost. Web Novy bude dělen do několika sekcí – Videa, Stránky pořadů, TV program, Tváře Novy a Diskuse. Najdete zde pochopitelně také odkazy na kanály Nova Cinema, Nova Sport a MTV. V horní části pak budou dva boxy, kde jeden bude informační a druhý nabídne videa. Další box, který bude mít bílý podklad, bude hlavním informačním prostorem úvodní stránky. Nova.cz v nové podobě odstartuje 1. září.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.