Hlavní navigace

Které aplikace pro iPhone/iPad právě frčí?

1. 11. 2010
Doba čtení: do minuty

Sdílet

Používáte iPhone nebo iPad? A nebaví vás procházet tisíce aplikací v appStore? Autoři populárního serveru Jablíčkář.cz spustili web 5apps.net, kde se jednoduše dozvíte, které aplikace pro iPhone/iPad jsou právě teď nejžádanější a to vše navíc tříděné podle zemí. Že je v Česku nejpopulárnější aplikace iKatastr jste možná věděli, ale co frčí třeba v Peru asi nevíte, že? Pokud jste zároveň vývojář pro jablečnou platformu nebo se vývojářem chystáte být, naleznete na 5apps.net spousta inspirace,…

Používáte iPhone nebo iPad? A nebaví vás procházet tisíce aplikací v appStore? Autoři populárního serveru Jablíčkář.cz spustili web 5apps.net, kde se jednoduše dozvíte, které aplikace pro iPhone/iPad jsou právě teď nejžádanější a to vše navíc tříděné podle zemí. Že je v Česku nejpopulárnější aplikace iKatastr jste možná věděli, ale co frčí třeba v Peru asi nevíte, že?
Pokud jste zároveň vývojář pro jablečnou platformu nebo se vývojářem chystáte být, naleznete na 5apps.net spousta inspirace, poznáte čemu nemá smysl se věnovat a co je naopak potenciální zlatý důl.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).