Hlavní navigace

Kvalita vysílání přes UPC je hrozná, postěžoval si ředitel Óčka

7. 11. 2008
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
7. 11. 2008

Hudební televize Óčko je dlouhodobě nespokojená s kvalitou vysílání v kabelových rozvodech UPC. Na konferenci Telcon 2008 to ve středu prohlásil generální ředitel Óčka Jiří Balvín. Zároveň dodal, že UPC dosud nezažadila Óčko do svojí satelitní služby UPC Direct. Stejnou výtku na adresu satelitního UPC Directu měl i generální ředitel zpravodajské televize Z1 Martin Mrnka.

BRAND23 Workshop

Naše společnost lituje, že se o výhradách Óčka, respektive jejího ředitele dozvídá touto cestou a nikoliv přímo, jak je pravidlem a více méně i slušností mezi obchodními partnery, reagoval na kritiku UPC mluvčí této společnosti František Malina. UPC Direct pak opustilo samo Óčko na základě svého rozhodnutí přejít na jiný satelit, dodal pro server DigiZone.cz.

Óčko letos v únoru ukončilo volné satelitní vysílání na pozici 19,2 stupně východně a přesunulo se na pozici 23,5 stupně východně. Tímto krokem se ztratilo z nabídky placené satelitní služby UPC Direct, která vysílá na pozici 19,2 stupně východně, ale nebylo součástí jeho placených balíčků.

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).