Hlavní navigace

Late night show na TV Metropol budou moderovat i Jakub Kohák a Alex Doležalová

25. 4. 2012
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Noční talk show, které se na obrazovku pražské televize Metropol dostanou v průběhu května, už mají své moderátory. Budou jimi Petr Skočdopole, Jakub Kohák, David Suchařípa a Alex Doležalová.

Pravděpodobně od druhého květnového týdne začne pražská televize Metropol vysílat další ze svých nových formátů, kterým bude tentokrát late night show. Server DigiZone.cz získal jména osobností, které se v rolích moderátorů představí. Budou to konkrétně Petr Skočdopole, Jakub Kohák, David Suchařípa a Alex Doležalová. Prozatím poslední programovou novinkou, která se ve vysílání Metropole objevila, byl herní magazín Indian. Stanice ho vysílá od začátku tohoto měsíce.

BRAND

K TÉMATU: Televize Metropol bude vysílat od května každý večer late night show

Petr Skočdopole bude moderovat politickou lata night show, Jakub Kohák s Davidem Suchařípou budou řešit vlastní témata a poradnu týkající se vztahů, sexu a podobných záležitostí si vezme na starosti Alex Doležalová. Skočdopole působil v minulosti jako dlouholetý šéfredaktor týdeníku Instinkt, Kohák je pro změnu známý jako režisér, ale vyzkoušel si několikrát i roli herce. David Suchařípa se objevil v řadě seriálů – 4teens, Trapasy, Bazén, Ordinace nebo Bídníci. Alex Doležalová je psycholožkou a bývalou manželkou kontroverzního publicisty Jiřího X. Doležala.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).